Nõo Põhikooli koduleht

Add Your Heading Text Here

Karikavõidud saalihokis!

2.-4. aprillini toimusid EMÜ Spordihoones Tartu linna koolide lahised meistrivõistlused saalihokis, kus meie kool oli esindatud koguni 10 võistkonnaga.
Parima tulemuse saavutasid 5. klasside tüdrukute ja poiste võistkonnad, tulles karikavõitjateks.
Poisid võitsid finaalis viimase sekundi viskest Puhja kooli ning tüdrukud võitsid finaalis Tartu Kristlikut Põhikooli. Tüdrukute finaal lõppes 3:3 ning otsustavaks
said karistusvisked, milles olid edukamad meie tüdrukud. Siinjuures tasub mainida, et 5. klassi tüdrukud võitsid kõik 6 peetud kohtumist.

Tublid olid ka teised osalenud võistkonnad: 6.-7. kl tüdrukud saavutasid 2. koha, jäädes finaalis napilt tulemusega 1:2 alla tartu Kesklinna koolile. 8.-9. kl tüdrukud võitsid 3. koha.
6.-7. kl poisid tulid tublile 6. kohale ja 8.-9. klassi poisid said 7. koha. 2. klasside poiste ja tüdrukute võistkonnad ning 4. klasside poiste võistkond seekord alagrupist edasi ei pääsenud.

Suur tänu ja kiitus kõikidele õpilastele, kes saalihoki võistlustel meie kooli esindasid. Oleme teie üle väga uhked ja rõõmsad, et nii hästi esinesite!